Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Запобігання нелегальній трудовій міграції

Дата: 02.08.2021 09:03
Кількість переглядів: 280

Фото без опису

         З метою долучення  служби зайнятості до всеукраїнської інформаційної кампанії, з нагоди проведення  Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у  Великомихайлівській  районній філії Одеського обласного   центру зайнятості 30 липня 2021 року  пройшов профінформаційний семінар  "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці".                     

         Присутнім учасникам була надана інформація щодо ризиків нелегальної міграції, а також інформація про спільні риси та відмінності між дитячою працею та трудовим вихованням. Безробітні  дізналися, що таке найгірші форми дитячої праці та яку шкоду можуть вони завдати  фізичному  та психологічному здоров'ю  дітей. Запрошені послухали доповідь  про правозахисні та громадські організації, які надають допомогу громадянам, міфи та реалії працевлаштування за кордоном, тощо.

          Ми особисто відповідаємо за своє життя і своє майбутнє, за свою подальшу долю. Тому не варто віддавати свого права вільного вибору в чужі руки і перед тим, як зробити вирішальний крок у пошуку роботи за кордоном, потрібно зважити всі «за» і «проти». 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень