Працевлаштування

Дата: 24.06.2021 11:44

Незважаючи на карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється

Завдяки зусиллям працівників районної філії було працевлаштовано Олександра Танасієнка. Чоловік звільнився з останнього місця роботи, де працював оператором очисного устаткування. Згодом він звернувся до кар’єрного радника районної філії по допомогу в працевлаштуванні. Олександр зацікавився перспективою роботи комунальному підприємстві «Великомихайлівська центральна районна лікарня». Він отримав направлення районної філії, пройшов співбесіду та успішно працевлаштувався на посаду оператора котельні.

Вкотре переконуємося, що роботу знайти можна навіть під час карантину. Респект простий: бажання, досвід і спільні зусилля безробітного та служби зайнятості.