ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!!!!
Дата: 16.07.2021 12:22
Кількість переглядів: 657
14.07.2021 року у приміщенні Великоплосківської сільської ради працював Консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.
Юристи Великомихайлівського бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали консультації жителям громади з приводу відкриття ринку землі, підстав та порядку дострокового розірвання договорів оренди землі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378250/0cab9d19da9e097fb426c6300396687b.jpg)
Також пройшла робоча зустріч Великоплосківського сільського голови Івана Батуріна з директором центру Тетяною Кулішовою, на якій розглянули напрямки подальшої співпраці та реалізацію спільних заходів.
З державним реєстратором Відділу організації надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради Рудою Ольгою відбулося обговорення головних проблем, які виникають у жителів громади щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме: відсутність або неналежним чином оформлені документи, які є підставою для державної реєстрації права власності та інших речових прав, та шляхи вирішення зазначених проблем.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378250/6c7159625e6a8ae2eebd57ae1b53c859.jpg)
« повернутися