ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!!!!

Дата: 16.07.2021 12:22

14.07.2021 року у приміщенні Великоплосківської сільської ради працював Консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Юристи Великомихайлівського бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали консультації жителям громади з приводу відкриття ринку землі, підстав та порядку дострокового розірвання договорів оренди землі.

Також пройшла робоча зустріч Великоплосківського сільського голови Івана Батуріна з директором центру Тетяною Кулішовою, на якій розглянули напрямки подальшої співпраці та реалізацію спільних заходів.

З державним реєстратором Відділу організації надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради Рудою Ольгою відбулося обговорення головних проблем, які виникають у жителів громади щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме: відсутність або неналежним чином оформлені документи, які є підставою для державної реєстрації права власності та інших речових прав, та шляхи вирішення зазначених проблем.