Працевлаштування

Дата: 22.06.2021 10:08

Одна з історій успішного працевлаштування, де кар’єрні радники Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  продовжують підбирати вакансії безробітним, а роботодавцям – потрібних спеціалістів.
        Мешканець  села Першотравневе  Георгій  Михайлович Драндар звернувся до районної філії, втративши роботу у зв’язку з закінченням строку повноважень (виборна посада) місцевого самоврядування Новоборисівської сільської ради. Згодом кар’єрний радник запропонувала вакансію спеціаліста Новоборисівської сільської ради (ОТГ). Спочатку Драндар Г.М. мав деякі сумніви, але все ж таки вирішив випробувати свої сили у цій сфері. Після стажування остаточно Георгій Михайлович впевнився, що під час карантину отримав, бажану, а головне, не очікувано цікаву роботу  та  корисну громаді.