День медичного працівника

Дата: 22.06.2021 10:10

20 червня день медичного працівника. Тростянецький БК вітає всіх медичних працівників Великоплосківської громади з професійним святом.
З Днем Медицини, шановні фахівці своєї справи! Бажаємо вам, щоб зосередженість вашого обличчя під час робочого процесу, змінювалася щирою посмішкою і радістю вдало завершеної справи! Нехай не здригнеться ваша рука в відповідальний момент, нехай робота йде чітко і злагоджено, без збоїв і невдач! Бажаємо вам бути впевненими в своїх силах на двісті відсотків і не впускати до тями сумніви з приводу результату ваших робіт! Знищуйте негативні думки позитивним настроєм, йдіть напролом і не залишайте жодного шансу невдач в професійному справі! Тільки вперед, тільки бадьорий настрій! Ми в вас віримо, ми віддаємо у ваші руки свої життя, і ви виправдовуєте наші очікування! Скільки врятованих життів, скільки щастя принесли ви нам своїми силами! Ви – наші ангели, ви наші захисники, ви – святі люди! Береже вас Господь! Вас і ваші родини!