Працевлаштування

Дата: 17.06.2021 09:09

Сьогодні дуже складно знайти роботу без сторонньої допомоги. На сучасному ринку праці успіху домагаються, як правило, більш активні, практичні та комунікабельні фахівці. Успіх у пошуку роботи іноді залежить не лише від оперативності знаходження інформації про вільне робоче місце або вакантну посаду, а від здібності шукача роботи довести роботодавцю, що лише він здатний її зайняти.
У жовтні 2020 року до Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості , з метою працевлаштуватись, звернулась Тюхтій Аліна Василівна.
Фахівцями Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості була проведена всебічна робота по підбору підходящої роботи Тюхтій А.В. , яка б відповідала її освіті та досвіду. Пройшовши спектр профінформаційних та профконсультаційних послуг було запропоновано вакантну посаду провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Великомихайлівської РФ ООЦЗ. За результатами проведеної роботи, особа працевлаштована 5 лютого 2021 року на вакантну посаду.
Бажаємо Аліні Василівні всіляких успіхів у роботі, а також здоров’я та кар’єрного росту.