Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської  ради від 26 травня 2021 року

Дата: 15.06.2021 09:23

26.05.2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради.

Розглядалися питання:

1. Про влаштування малолітніх дітей до державного закладу на повне державне забезпечення.

2.  Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході розгляду питань приймалися до уваги  інформація з державних дитячих закладів, у яких перебувають діти, позбавлені батьківського піклування, потреби дітей, особові справи, висновки та пропозиції дитячих закладів, тощо.

В результаті обговорення було прийнято рішення  влаштувати троє малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування до  державних закладів; затвердити три індивідуальних плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.