ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

Дата: 09.06.2021 16:45

Відповідно до рішень сесії Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня 2021 року №205-VIII «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради», від 15 квітня 2020 року №1/258-VII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області» 09 червня 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників Тростянецького та Слов’яносербського закладу загальної середньої освіти  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.