ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

Дата: 09.06.2021 16:14

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня  2021 року №30 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради»,  рішення сесії Великоплосківської сільської ради від 02 квітня 2021 року №179-VIII  «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на   заміщення посади  директора  комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області» 08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області.

На засіданні члени конкурсної комісії розглянули питання:

1. Про затверження порядку денного засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради.

2. Про обрання секретаря комісії.

3. Про форму голосування комісії.

4. Про обрання голови комісії.

5. Про розгляд, поданих кандидатами на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області.

6. Про призначення дати та місця проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» Роздільнянського району Одеської області.

Подано 1 заяву, до наступного етапу конкурсу допущено 1 конкурсант:

Чернігівська Лариса Іванівна

Наступний етап конкурсу планується провести 15червня 2021 року о 10 год.00 хв. за адресою : провулок Сільрадівський, 5, с. Великоплоске, Роздільнянський район, Одеська область.

Протокол засідання конкурсної комісії додається.