З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в громаді провели святкові заходи

Дата: 03.06.2021 09:21

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

В Великоплосківській територіальній громаді свято проводилося на базі закладів загальної середньої освіти.  Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи. Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!