У Великоплосківській сільській територіальній громаді провели спортивне сімейне свято: «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Дата: 31.05.2021 16:04

В закладах освіти Великоплосківської сільської ради відбулись шкільні фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Участь у них взяли близько дев’яти сімей.

Змагання поєднували у собі не тільки розваги та бажання перемогти, але й можливість провести час разом, відчути себе єдиною командою. Їх метою є як залучення до спорту, так і пропаганда сімейних цінностей.

Хочемо зауважити, що всі є переможцями, адже під час змагань постійно підтверджували основне правило міцної родини: головне - не сила, а взаєморозуміння та підтримка один одного.