ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА !

Дата: 31.05.2021 07:30

Шановні вчителі, батьки і наші любі діти!

Щиро  вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Бажаємо вам бути задоволеними своїми результатами. Насолоджуватися передчуттям приголомшливих канікул. Рости, розвиватися, набиратися сил, здоров’я і позитивних емоцій!

Для наших випускників пролунав сьогодні  останній дзвоник ! Ми вітаємо вас усіх і бажаємо вам тільки виконання всіх ваших бажань і реалізації всіх планів і ідей. Незважаючи на те, що вас чекають ще й іспити, можна сміливо сказати, що ви вже пройшли найскладнішу частину шляху. Повірте, що іспити тільки на перший погляд здаються такими складними, але ви зможете подолати всі це, тому що ви так довго готувалися. Нехай кожен з вас знайде свою дорогу в житті. Для вас в шкільних вікнах завжди буде горіти світло.

З повагою відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.