Вітаємо наших спортсменів з вдалою участю у змаганнях!

Дата: 20.05.2021 14:19

Вітаємо наших спортсменів з вдалою участю у змаганнях!

15 травня 2021 року в смт. Щасливцеве, Запорізької області команда Великоплосківської сільської ради  взяла участь у  відкритому Міжнародному Турнірі на честь "Георгія Побідоносця", по пауерліфтингу і жиму лежачи серед юнаків та дівчат. Нашу громаду представляли вихованці тренера-викладача команди «Святогор» Шульгіна О.Г.. На змаганнях наші спортсмени мали можливість помірятися силами зі спортсменами з різних регіонів нашої країни. За результатами напружених і емоційних змагань чемпіонами та призерами в особистому заліку стали:

• Цуканова Христина l місце категорія тінейджери 13-15 років, вітаємо з успішним дебютом!
  • Жук Оксана l місце категорія тінейджери 16-17 років
  • Гребенщикова Анна l місце категорія юніори 21-23 роки
  • Догадаєв Сергій l місце категорія тінейджери 18-19 років
  • Шульгін Олексій l місце категорія сабмастерс 33-39 років

Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренера з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Учасники команди та тренер висловлюють щиру вдячність – усім вболівальникам команди за підтримку, апарату Великоплосківської сільської ради та особисто Батуріну І.М. за допомогу в організації поїздки, а також водію Чубареву Роману за терпіння і професіоналізм.