УВАГА!!! БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДЯН!

Дата: 18.05.2021 08:27

Фото без описуЗавдяки Роздільнянському місцевому центру з надання безоплатної правової допомоги громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

- захист;

- здійснення представництва інтересів у судах всіх інстанцій, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- складання документів правового характеру для захисту своїх прав та інтересів у суді.

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» передбачає категорії осіб, які мають право отримати даний перелік послуг, а саме:

1) малозабезпечені працездатні особи, середньомісячний дохід яких не перевищує суму двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб;

2) пенсіонери або особи з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;

3) діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту;

4) внутрішньо переміщені особи та громадяни, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб, а також біженці;

5) особи, до яких застосовано адміністративний арешт або затримання;

6) ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

7) особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною, поновлення цивільної дієздатності фізичної особи та про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;

8) особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі;

9) викривачі, у зв’язку з повідомленням ними інформації про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення.

Дані категорії осіб можуть звернутись до будь-якого бюро правової допомоги, де їм нададуть повноцінну правову допомогу.

Як раніше повідомлялося, Великоплосківська сільська рада підписала Меморандум з Роздільнянським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги задля ефективнішого забезпечення доступу до правової допомоги та реалізації права кожного громадянина на отримання безоплатної правової допомоги.

Звернутись за консультацією можна до найближчого бюро, яке знаходиться у смт. Велика Михайлівка.

Великомихайлівське бюро правової допомоги на період карантину працює у звичайному режимі з 8:00 до 17:00, без перерви на обід. Також можна звернутися дистанційно за телефоном: (04859) 40 300.

Також повідомляємо, що представники Великомихайлівського бюро правової допомоги будуть проводити виїздні консультації у приміщенні Великоплосківської сільської ради. Графік прийому буде повідомлено додатково.

Також отримати правову допомогу можна:

• зателефонувавши до контакт-центру системи БПД : 0 800 213 103.
  • у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога https://bit.ly/3hwwgqR.
  • через телеграм-бот системи БПД https://t.me/LegalAidUkraineBot
  • або написавши нам електронну пошту: rozdilna.odesa@legalaid.od.ua; velykomykhailivske@legalaid.od.ua;

Телефон гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103.Фото без опису