Святкування Дня Матері в Новосавицькому старостинському окрузі

Дата: 13.05.2021 09:46

В Новосавицькому старостинськомй окрузі пройшли виховні західи , присвячені Дню Матері. Дорослі та діти з відкритим серцем і добрими посмішками привітали своїх найрідніших людей.

Найперше слово, яке пестить слух до кінця життя. Найніжніші й дбайливі руки. Найдобріше і чуйне серце.

Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину.

12 травня у СБК було проведено тематичний вечір до Міжнародного Дня Матері "Тільки в нас на Україні, жінки милі та вродливі" та виставлена виставка майстрині Іванової Віри Василівни "Умілі руки". В Новосавицькомй ЗЗСО проведено захід " Моя родина  - найкраща!"

Хочеться побажати душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!