У Тростянецькій шкільній бібліотеці пройшла виставка "Хай живі пам`ятають та покоління знають"

Дата: 07.05.2021 17:56

9 травня  Україна відзначатиме 76-ту річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії

22 червня 1941 р. розпочалася війна між вчорашніми союзниками – ІІІ Рейхом та СРСР, в результаті чого до кінця року більша частина України була окупована німецькими військами.

Шкільним  бібліотекарем Тростянецької ЗЗСО  Приваловою Валентиною Іванівною була зроблена  книжкова фотовиставка. На  виставці були представлені книжки про історичні події воєнного часу. Імена героїв Великої Вітчизняної війни завжди будемо пам`ятати, завдяки архивним документам та розповідям солдат. Ми будемо пам`ятати, якою ціною дісталася Перемога!