8 травня день примирення

Дата: 08.05.2021 16:01

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу.

8 травня 1945 року о 22:43 за центральноєвропейським часом або 9 травня о 00:43 за московським у берлінському передмісті було підписано другий Акт про капітуляцію Німеччини.

76 років тому німецький фашизм приніс людству незліченні страждання, був знищений у власному лігві. Народи знайшли віру в майбутнє. Кожен день - як рік, щороку - як століття: за масштабами і значенням ратних і трудових справ за ціною втрат.

Все витримав солдат. І переміг.

Йдуть роки...... в глибину минулого відсуваються події Великої Вітчизняної війни. Здавалося б, час покриває забуттям людей, їх діяння, подвиги в ім'я Вітчизни. Але це здається тільки на перший погляд. Ніхто не забутий-ніщо не забуте.

116 наших односельців не повернулися з фронтів Великої Вітчизняної війни.

53 загинули за визволення Тростянецької сільської ради.

З покоління в покоління наших людей будуть передаватися і трагедія війни і щастя перемоги. Слава Великої Перемоги ніколи не померкне.