З Великоднем!

Дата: 02.05.2021 08:07

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо всіх з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Кожен християнин сприймає Воскресіння Христове  з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у краще майбутнє.. Пасха — це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, це день, коли благодатний вогонь очищає наші душі від гріхів, від лихих помислів і відкриває їх до всепрощення.

Тож у ці радісні дні Великодня від щирого серця бажаємо, щоб ця весна стала особливою у вашому житті і принесла удачу, гармонію, душевне тепло і взаєморозуміння з навколишнім світом і людьми! А ті чудеса, в які віриться, нехай втіляться в реальність! Нехай Великодні дзвони додадуть кожному з нас сили та впевненості, зміцнять у вірі, надії та любові, Господня ласка зігріє всіх, принесе світло і благодать у родини, добро у взаємини, сповнить серця духом миру, єдності, любові і терпіння. Процвітання та миру вам та нашій рідній Україні.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.