Благодійна акція до Дня Землі у Новосавицькому ЗЗСО

Дата: 22.04.2021 15:25

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. З нагоди свята колектив учителів та учнів  оголосили  акцію  "Посади  троянду біля  школи". Загалом  було висаджено сто  кущів троянд! Незабаром ці квіти радуватимуть своєю красою всіх гостей школи. Давайте берегти нашу природу, нашу Землю,збагачувати, робити щось не тільки для себе, а й для інших. Щира подяка всім учням, батькам та працівникам школи!

22 квітня - Всесвітній День Землі! Цей день став  символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Для учнів 1-4 класів було  проведено захід  “Доля планети в наших руках!”, щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому!