22 квітня - Всесвітній день Землі.

Дата: 23.04.2021 13:01

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

Починаючи з понеділка 19 квітня 2021 року учні Великоплосківського  ЗЗСО долучились до  Всесвітнього дня Землі в режимі  онлайн та оффлайн.  Учні початкової школи приймали  участь в міні – проєктах  « Що я можу зробити для Землі»,  виготовляли   поробки  своїми руками  до дня Землі. Вчитель географії  Воронцова Т.В.  провела   онлайн уроки, присвячені дню Землі  для  учнів  1-9 класів та переглянули  відео «Всесвітній день Землі».