«Чисте довкілля»

Дата: 15.04.2021 14:47

Чи багатьом з нас щастило бачити прозору річкову воду, чистий пісок, насолоджуватись тишею без реву моторів, дихати чистим повітрям, милуватися навколишнім середовищем без сміття? Тільки людина може зупинити безлад.

Першокласники та робітники будинку культури долучилися до акції «Чисте довкілля»

Незважаючи на масштаби території центрального стадіону  та кількість робіт, діти поставились до цього відповідально й сумлінно, адже чисте довкілля – запорука здорового життя.

Неабияке розчарування чекало на учнів: разом з першою зеленню на футбольному полі, з’явилися стихійні сміттєзвалища. Дружно та наполегливо школярі очистили територію від сміття та побутових відходів.

Тож, станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам’ятати, що екологічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи.

Запрошуємо жителів громади долучитися до наведення порядку в рідному селі.

Роботи ще дуже багато.