12 квітня відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародний день авіації і космонавтики.

Дата: 13.04.2021 10:41

Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос. У цей день в 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі. Учні початкової школи здійснили подорож до космічної сфери життя. Бібліотекар школи Гребенщікова Н.І. оформила книжну виставку «Шлях у космос», також разом з учнями 3 –А класу та класним керівником Соколовою Н.П. зробили з паперу модель космічної ракети. космічної ракети.