Вони – у пам’яті кожної родини.

Дата: 11.04.2021 09:44

77 років тому, у квітневі дні 1944 року, землі нашої громади було звільнено від фашистських загарбників, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля пам’ятників загиблих воїнів.

У цей день бажаємо всім жителям громади  здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, добробутом  і впевненістю у завтрашньому дні!