«Зростаємо мужніми»

Дата: 06.12.2020 12:35

До дня Збройних Сил України у Великоплосківському Будинку культури пройшла святкова конкурсна програма «Зростаємо мужніми».

Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни. Та й готувати себе до нелегкої служби в армії треба ще з дитинства.

Дві команди «Олімп» та «Смішарики» , нагадавши присутнім, що всі вони козацького роду діти, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись.

Після того, як «помірялися силами», об’єктивний підсумок протистоянню двох команд підбило уважне журі. Перемогла дружба.

По закінченню свята побажали всім представникам чоловічої статі козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили, а нашій державі – мирного неба, благополуччя та процвітання.