ПЕРЕМОГА у конкурсі «ЖІНОК ОСПІВУЮ КРАСУ»

Дата: 06.04.2021 13:12

Вітаємо з перемогою в нелегкій, чесній, конкурентній боротьбі вихованців Великоплосківського БК -  вокальний дует «Красуні», учасників у Всеукраїнському мистецькому конкурсі «ЖІНОК ОСПІВУЮ КРАСУ» (дистанційна участь), які нагороджені Дипломом «Лауреат ІІІ премії» та пам’ятною відзнакою.
Привалова Дар’я  і Перстньова Тетяна вже неодноразово брали участь і ставали переможцями конкурсів різного рівня, але кожен новий виступ не менш хвилюючий і відповідальний!
Такий успішний виступ став, звичайно ж, результатом довгої та старанної роботи юних вокалістів і професійної майстерності художнього керівника Мініна О. С.
Нехай цей конкурс стане ще одним доказом Ваших талантів і здібностей. Представляємо вам відео-виступ переможців конкурсу!