З книгою жити - з добром дружити

Дата: 05.04.2021 15:03

В шкільній бібліотеці до Міжнародного дня дитячої книги  оформлена книжкова виставка «Країна казкова – країна книжкова».

Для учнів 3 класу була проведена пізнавальна гра «Про що розповідає казка…».

А четвертокласники мали змогу передивитись відео «Пам’ятники Г.К.Андерсену і героям його казок»,  взяти участь у вікторині по прочитаних казках.

Заходи спрямовані  не тільки на те, щоб зацікавити школярів читанням, але і  посприяли залученню дітей самостійно працювати з книгою, аналізувати, узагальнювати, робити висновки з прочитаного, виховувати любов і повагу до книг. Діти залюбки занурилися в казкову країну, отримали масу задоволення від відповідей на каверзні питання, розширили  свій світогляд, отримали чудову можливість спробувати себе у ролі знавців казок, знайомих їм з самого дитинства.

Змінюються покоління, а мудрі книги живуть і знову вчать людей бути добрими , чуйними , справедливими.