Тиждень математики

Дата: 01.04.2021 21:05

« Математика вчить мислити й разом з тим вселяє

віру  в безмежні сили людського розуму.

Вона виховує волю, характер.»

В.О. Сухомлинський

З 09.03. – по 19.03. в школі проходив тиждень Математика – цариця наук згідно затвердженого плану. Завданням тижня було підвищити  інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації.

Тиждень математики у школі проходив під девізом : Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись. Бо чого навчишся в школі, знадобиться ще колись!”

Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів.  Заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • підвищення інтересу до вивчення математики
  • розвиток пізнавальної діяльності
  • формування обовязковості, відповідальності, креативності

Протягом тижня діти розгадували кросворди, приймали участь у виставці математичних малюнків, математичної творчості учнів. Ознайомились з видатними українськими математиками, приймали активну участь в сірниковому турнірі. Всі учні старших класів були задіяні в математичному квесті. Особливо дітям сподобалось бувати в гостях У мудрої сови , де вони мали можливість знайомитись з різними математичними цікавинками. Самі активні учні школи прийняли участь в міжнародному конкурсі Кенгуру.

На перервах діти мали змогу розгадувати різноманітні та цікаві кросворди, головоломки, завдання на кмітливість та ребуси з математики, виконували математичні розмальовки, складали математичні пазли.