Книги, даровані читачами Великоплосківській бібліотеці.

Дата: 26.03.2021 10:50

«Все починається з любові»

В дарунок від читачів наша бібліотека отримала серії книг

"Грозові Мрії" Барбара Картленд.

Сюжет романів Картленд розгортається по одній і тій же схемі: юна дівчина закохується в чоловіка, найчастіше аристократа (графа, герцога, принца); різні інтриги (любовні, політичні, шпигунські) заважають з'єднанню закоханих, але в кінці все закінчується весіллям.

«Сталося одного разу ...»

В дарунок від читачів наша бібліотека отримала серії книг

«Доба Спокус» Вікторії  Холт.

Історико-пригодницький роман видатної англійської письменниці Вікторії Холт з надзвичайною яскравістю передає найтонші нюанси атмосфери Єгипту, екзотичної країни таємниць, забобонів і жорстоких звичаїв.

«Для любителів детективного жанру»

Фото без описуФото без опису

В дарунок від читачів наша бібліотека отримала збірку книжок детективного жанру. Серед авторів Борис Руденко, Борис Бакшеев, Дмитро Вересов, Андрій Кокотюха. Запрошуємо до приємного читання!!!

«Іронічні детективи Дарії Донцової»

В дарунок від читачів наша бібліотека отримала збірку творів Дарії Донцової.                     Дарія Донцова авторка іронічних детективів, лауреатка низки літературних премій. Романи Д. Донцової діляться на шість циклів, головні герої яких мають схожість з автором. Запрошуємо любителів творчості Д. Донцової перечитати твори, які надійшли до нашої бібліотеки.

Також читачі подарували різноманітні романи.