Новорічна казка "Пригоди Маші"

Дата: 07.01.2021 15:04

Напередодні різдвяних свят  театральний дитячий гурток  «Смішарики» Великоплосківського Будинку культури підготував  подарунок для всіх жителів громади - новорічну казку "Пригоди Маші".
Скільки сил, творчості, натхнення було вкладено в театральну постанову. Режисери постановки Мініна Н.А. і Мінін О.С. вклали всю «душу» в цей проект. Помічники режисерів Тиханська І.І., Перстньова Л.В., Орлова Л.П. готували і шили костюми, робили декорації з підручних матеріалів.
Новий вид формату спектаклю – дистанційний вдало опрацьований і представлений звукорежисером Мініним О.С. Діти із завзяттям грали на сцені і поринули цілком у свої ролі.
Бажаємо Вам благодаті в цей чарівний день, спокою в серці і миру в домі. Хай прийдуть в душу Віра, Надія і Любов. Нехай в світле свято кожен знайде на небі свою Різдвяну Зірку і життя його буде дивовижним.
Вітаємо з Різдвом!