Конкурсна святкова програма "Нумо, дівчата!"

Дата: 04.03.2021 11:21

Весна! Перше весняне свято 8 Березня - свято милих дам.
Звуки пісні "Королева краси...», чарівні конкурсантки, авторитетне журі - все створювало урочисту і святкову атмосферу, так починався конкурс «Нумо, дівчата".
Учасниці продемонстрували перед присутніми свої таланти та артистичні здібності, розкрилися з несподіваного боку. Виступаючи на сцені, вони захопили глядачів, залишивши незабутні враження.
Журі конкурсу переконалося, що наші дівчата вміють чудово танцювати, співати, відповідати на самі каверзні питання і знаходити вихід з будь-якої ситуації.
Вирішено присудити всім командам перше місце, бо багато зусиль докладено всіма учасницями заходу.
І яким би не був результат, ми ще раз переконалися в тому, що у Великоплосківській ОТГ найкращі жінки та дівчата !