21 березня - Всесвітній день поезії

Дата: 22.03.2021 16:41

У Слов'яносербській бібліотеці пройшла книжкова виставка до Всесвітнього дня поезії.

Поезія- ліки для душі. Коли потрібно, вона заспокоїть , або ж навпаки , збурить надаючи сил для боротьби. У віршах закладена мудрість, потрібна для вирішення особистих проблем, а ще вона звучатиме у тій самій тональності , що потрібна душі читача. Також поезія буває іронічною й у ній дуже чітко підкреслюються недоліки певних людей, ситуацій або ж цілої нації. Але той хто володіє самоіронією і може сам посміятися над собою, буде мати добре здоров'я та нервову систему . А поезія- природній спосіб заспокоїтися та розслабитися. У нашій бібліотеці підготовлена книжкова виставка де представлені збірки українських та зарубіжних поетів минулого та сьогодення, серед яких автори нашого краю.