Нарада при директорці

Дата: 22.03.2021 13:20

22 березня в Слов’яносербському ЗЗСО відбулась нарада при директорці. Були розглянуті такі питання:

1. звіт роботи вчительки української мови та літератури, зарубіжної літератури Вороніної О.Г.  за атестаційний період.

Олександра Геннадіївна розпочала свій виступ вправою «Мій портрет у промінні сонця»;

-розповіла про досвід своєї роботи, демонструючи слайди портфоліо;

- провела майстер-клас «Веб-квест  як метод реалізації ключової компетентності «навчатися впродовж життя» на уроках української та зарубіжної  літератур»;

- організувала виконання колегами  практичної роботи по створенню веб-квесту «Щастя»;

- підсумок роботи - написання міні-акротвору «Успіх».

2.Спрямування виховної роботи в закладі  на квітень- червень. Було окреслено головні виховні завдання на даний період. Кожен вчитель висловив пропозиції, своє бачення  щодо участі у всіх запланованих заходах. Рекомендовано - не перевантажувати учнів.