Виставка до Міжнародного дня лялькаря.

Дата: 22.03.2021 11:36

"Театр ляльок - це справжній світ, який заворожує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість в будь-якому віці зануритися в безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі. Завдяки таланту і творчій майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних шанувальників театру на чарівну пригоду, яка дарує радість і наповнює життя яскравими і фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності. Вітаємо зі святом всіх працівників театру ляльок, а також шанувальників мистецтва ляльки! Бажаємо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій: прем'єр, гастролей, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітим теплом глядацьких сердець!»

У Великоплосківському будинку культури проходить виставка ляльок до Міжнародного дня лялькаря.