Увага! Результати конкурсу "Млинцеві фантазії"

Дата: 16.03.2021 16:35

Масляна неділя для жителів Великоплосківської громади пройшла низькою заходів, присвячених народознавчому святу.

Виставки декоративно-ужиткового мистецтва,   дистанційні конкурси «Млинцеві фантазії» та «Громада має талант!», театральні вистави та виконання народних пісень колективами художньої самодіяльності.

До конкурсу «Млинцеві фантазії» та «Громада має талант!» долучилась активна молодь нашої громади.

Вітаємо переможців конкурсу "Млинцеві фантазії"!

Перше місце у конкурсі «Млинцеві фантазії»  отримала Привалова Сніжана, яка проживає на території Тростянецького старостівського округу. Дивовижна дівчина- Масляна була декорована млинцями з творчістю і фантазією.

Друге місце у конкурсі «Млинцеві фантазії»  отримала Кравцова Софія , учениця Великоплосківського ОЗО за Млинцеве сонечко, декороване овочами та млинцями. Посмішка та лагідні промені-млинці заворожують глядачів, радість та весняний настрій надихає кулінарне блюдо.

Третє місце у конкурсі «Млинцеві фантазії» отримали Кравцова Світлана і Кравцова Софія за спільний кулінарний завтрак. Млинців повинно бути багато і різної форми – вирішили конкурсантки.

Бажаємо нашим конкурсантам натхнення, здоров’я та нових творчих кулінарних шедеврів.