Книжкова виставка "Світова велич Кобзаря"

Дата: 11.03.2021 08:42

9 березня українська громадськість відзначає 207-ю річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців. в читальній залі Великоплосківської бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Світова велич Кобзаря»

Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.