Маленькі сердечка для великих сердець

Дата: 14.02.2021 15:07

В Великоплосковском Доме Культуры проведен мастер-класс по изготовлению валентинок нашими маленькими творческими людьми.

Всем известно, что самая лучшая, самая дорогая валентинка – это валентинка сделанная своими руками, особенно если её изготовил ребёнок для своих самых любимых людей – родителей!

Я сердечки на картинке

Маме с папой подарю.

Пусть расскажут валентинки,

Как я сильно их люблю!

Слов'яносербський БК провів майстер-клас з виготовлення валентинок у Слов'яносербському НВК для учнів школи. Всім давно відомо, що найдорожчий подарунок-це подарунок, зроблений своїми руками . Напередодні свята, День святого Валентина, всі починають думати, чим же привітати у це свято. Найпростіший подарунок — це, звичайно ж, листівка, яку можна зробити власноруч.

Колектив будинку культури с. Новосавицьке провів майстер-клас серед учнів молодших класів.

Тростянецький Будинок культури провів виховний захід з використанням практичних навичок виготовляння подарунків своїми руками для люблячих рідних.

Така листівка стане приємним сюрпризом для привітання друзів, подруг і рідних.