Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради

Дата: 29.01.2021 14:08

19.01.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, Великоплосківської сільської ради на розгляд якого винесено 3 питання.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, Комісія, шляхом голосування, прийняла рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

• 1 питання стосувалось проведення профілактично-роз’яснювальної бесіди з матір’ю про неналежне виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини (с. Великоплоске);
  • 2 питання про взяття на квартирний облік дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування.