A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 28.01.2021 13:33
Кількість переглядів: 1826

Фото без опису27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

В Слов’яносербському НВК були проведені виховні заходи, а саме:

  • для учнів 5-9 класів проведено інформаційну лінійку пам’яті «Свіча Голокосту не згасне». Під час лінійки  було продемонстровано відеопрезентацію «Страшні сторінки історії України» про Бабин Яр – одне з найскорботніших місць масових убивств у період Голокосту.   Проведено інформаційну бесіду про те , як під час Другої світової війни німецькі війська знущалися, винищували євреїв: зганяли єврейський народ в житлові зони – гетто, які були оточені колючим дротом, розстрілювали, проводили експерименти, винищували цілі сім’ї, громади. Було розказано і  про те, що були створені і організовані трудові, концентраційні табори і табори знищення: Освенцим, Собібор, Маутгаузен, Бухенвальд;
  • для учнів початкової школи було проведено інформаційну бесіду «Горить свіча, і пам'ять полум'ям тремтить», на якій вони переглянули презентацію та з захопленням слухали цікаву розповідь вчителя історії  про  історичні події Голокосту. 

Ми повинні пам'ятати , що мир і життя людини- найціннішій скарб!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень