Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Великоплосківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 14.01.2021 11:33
Кількість переглядів: 530

     Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:
   - начальника відділу організації надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради - 1 штатна одиниця;

   - адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради – 1 штатна одиниця; 

   - державного реєстратора відділу організації надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради – 1 штатна одиниця;

   - спеціаліста служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради – 1 штатна одиниця;

   - головного спеціаліста відділу з питань земельних ресурсів, архітектури та            охорони навколишнього природного середовища Великоплосківської сільської ради – 2 штатних одиниці;

   Вимоги до кандидатів:

   - Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра  за відповідним професійним спрямуванням, спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).
Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку) - для державного реєстратора.
   Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.
   2.  Знання Конституції України; законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та "Про засади запобігання і протидії корупції", «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»,  нормативних документів, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.
    3.  Вільне володіння державною мовою.
    4.  Впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.
   Необхідні документи для участі у конкурсі:
   - заява про участь в конкурсі;
   - заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
   - автобіографія;
   - 2 фотокартки розміром 4х6 см;
   - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
   - копія документа, який посвідчує особу;
   - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
   Документи приймаються протягом 14 календарних днів з дня виходу публікації  про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Великоплосківської  сільської ради.
   Термін подання заяв до 27.01.2021 року.
   Додаткова інформація за тел.(04859) 2-81-44 або за адресою: вул. Центральна, 121, с.Великоплоске  Великомихайлівського району Одеської області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень