Вітаємо талановиту учнівську молодь громади!

Дата: 12.01.2021 10:41

Бібліотеки завжди були і залишаються центром збереження і розвитку національної культури, патріотичного виховання особистості. Патріотизм поєднує в собі любов до України, до свого народу, гордість за її минуле і сьогодення.

У листопаді 2020 року найактивніші читачі (юнацтво) Великоплосківської бібліотеки прийняли участь у рок – фестивалі «Зі сходу до заходу», організований Луганським Обласним Центром Народної творчості.

Мета Фестивалю - популяризація та поширення української мови, рок-музики та рок-культури, виявлення та підтримки талановитої молоді в реалізації її творчого потенціалу.

За результатами конкурсних переглядів журі визначило переможців:

Номінація «Художньо-образне мистецтво»

І місце – Оксана Жук учениця 10 класу Великоплосківського ОЗО

ІІІ місце – Наталія Колеснікова  учениця 10 класу Великоплосківського ОЗО

Приймали участь: Марія Блінова, Тетяна Перстньова учениці 10 класу Великоплосківського ОЗО

Напередодні Нового року у бібліотеки відбулося нагородження переможців, а також учасників конкурсу.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму висловлює велику подяку учасникам конкурсу та керівникам Чернігівській Ларисі Іванівні, Єждіній Олені Олександрівні, Грєбенщиковій Ніні Іванівні.

Завдяки такої активної та талановитої молоді у нашій країни є майбутнє!!!!