Театральні аматори нашої громади

Дата: 06.01.2021 13:30

Фото без описуНапередодні різдвяних свят театральні аматори підготували подарунок для всіх жителів громади. В нашій громаді працюють театральні гуртки у  кожному сільському будинку культури. Театральний дитячий гурток Великоплосківського Будинку культури відповідально  поставився до виконання завдання. Підготувати новорічну виставу до новорічних і різдвяних свят. Скільки сил, творчості, натхнення було вкладено в театральну постанову. Режисери постановки Мініна Н.А. і Мінін О.С. вклали всю «душу» в цей проект. Помічники режисерів Тиханська І.І., Перстньова Л.В., Орлова Л.П. готували і шили костюми, робили декорації з підручних матеріалів. Новий вид формату спектаклю – дистанційний вдало опрацьований і представлений звукорежисером Мініним О.С. Діти із завзяттям грали на сцені і поринули цілком у свої ролі. Адже театр – це вид мистецтва, що відображає життя в сценічні дії, яку виконують актори перед глядачами.

Прийміть щирі вітання з прем’єрою , наші юні таланти і дякуємо за творчість.

Всім жителям громади бажаємо здоров’я, миру, злагоди і приємного перегляду.