Таланти нашої громади, дякуємо вам!

Дата: 03.01.2021 21:07

Таланти нашої громади, дякуємо вам!

2020 рік був насичений подіями, новими підходами в наданні культурних послуг населенню громади. Але наші юні артисти і курівники художньої самодіяльності не відступилися і активно продовжували творити нові захоплюючі номери і дивувати глядачів. Тяжко було звикнути к новим правилам, які установив для нас карантин. Завідувачі сільських Будинків культури зробили все можливе, щоб проводити культурно-мистецькі заходи дистанційно. Новий рік несе з собою подарунки і радість. Талановиті діти громади отримали подарункові набори солодощів і висловлюють щиру подяку Великоплосківському сільському голові Батуріну І.М., секретарю Великоплосківської сільської ради Шлюшкіну С.Л. і депутатьскому корпусу Великоплосківської ОТГ за солодкі подарунки. Бажаємо всім здоров'я, творчих успіхів і натхнення.

З повагою відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.