Керівник Великоплосківського народного хору

Дата: 29.11.2020 20:23

Керівник  Великоплосківського  народного хору

Семидєтнова Ірина Федорівна

Семидетнова Ірина Федорівна - працює у сфері культури з 2013 року. 30 років працювала у Великомихайловской ДШИ в якості викладача фортепіано і теорії музики, у Великоплосківської середній школі - вчителем співу і музики. Ірина Федорівна виховала багато учеников- послідовників. Вона нагороджена багатьма нагородами. Проявила себе професійним фахівцем, відмінним організатором. Вона зуміла знайти і притягнути до участі в творчих колективах багато талановитих людей. Але головна її заслуга - збереження  хору, яким вона керує нині. За ці роки колектив, під керівництвом Ірини Федорівни, неодноразово ставав лауреатом, переможцем багатьох районних конкурсів і фестивалів. Хор неодноразово ставав призером обласних, районних конкурсів і оглядів. Основними пріоритетами в реалізації творчої діяльності для Семидетновой Ірини Федорівни стали:

1. Збереження культурної спадщини, традицій народної пісні;

2. Просвітницька діяльність, патріотизм, виховання;

3.Збереження, розвиток основних напрямів в творчій діяльності і залучення до народного співу;

4.Пошуки нових напрямів, форм діяльності колективу.

Велика заслуга Семидетновой И.Ф. у тому, що вона змогла зберегти хоровий колектив, що є рідкістю у наш час. Він є неотьемлемой частиною творчої спадщини села і його найяскравішою прикрасою. Благодаря своїм людським і професійним якостям у Семидєтновій И.Ф. склалися прекрасні взаємовідносини з учасниками хору. Величезну кількість вдячних відгуків отримують у свою адресу учасники хору від прихильників, жителів села та району.

У 2017 році хор підтвердив звання "Народний колектив ".