Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»

Дата: 26.11.2020 16:43

Увага!!! Запрошуємо прийняти учать дітей від 6 до 18 років у Х Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей» - 2021 році, який організовують Державна служба України з питань Охорони праці. Щороку в конкурсі беруть участь десятки тисяч дітей у всіх регіонах.

Конкурс проходить в два етапи:

І – етап ( у регіонах ) – до 15 лютого 2021 року учасники надсилають малюнки до обласних управлінь Держпраці;

ІІ – етап ( фінал ) – до 15 квітня 2021 року журі визначає переможців фіналу.

Підбиття підсумків конкурсу і нагородження його переможців заплановано на 28 квітня 2021 року, у Всесвітній день охорони праці.

Тематика:

-  Безпека праці та здоров’я працівників у будь який галузях і сферах діяльності: вугільний, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві та транспортному тощо.

- Протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.

Вимоги до малюнка:

- На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

- Розміри малюнка не повинні перевищувати формат А2.

- На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання ( повну адресу ) автора, контактний телефон; назву навчального закладу; прізвище, ім’я  по батькові вчителя малювання.