ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 23.11.2020 09:15

Запрошуємо жителів Великоплосківської сільської ради (ОТГ) взяти активну участь в запланованих заходах.

З метою привернення уваги населення до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, з 25 листопада по 10 грудня на території Великоплосківської сільської ради плануються проведення заходів в рамках акції «16 днів проти насильства».

Одним із запланованих заходів акції є конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей".

Конкурс проводиться з 23 листопада по 1 грудня 2020 року та передбачає участь дітей, які проживають на території Великоплосківської сільської ради (ОТГ) віком від 7 до 18 років, з малюнками на обрану тему:

“Щасливий той, хто щасливий у себе вдома”;

“Батьківські руки мають обіймати”;

“Татусева донька”;

“Сім’я – це простір без насильства”;

“Я - за дитинство без насильства”.

Роботи надаються до 1 грудня 2020 року за адресою:

с. Великоплоске, вул. Центральна,121 (відділ у справах дітей, сім'ї, молоді та соціального захисту населення сільської ради).

Найкращі малюнки будуть відзначені та визначено переможців.