Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Історія успішного працевлаштування демобілізованого учасника АТО

Дата: 06.11.2020 11:36
Кількість переглядів: 626

Фото без опису     Працевлаштування учасників АТО – пріоритетне завдання фахівців Великомихайлівської районної  філії Одеського обласного центру зайнятості. Проблемних питань, які доводиться вирішувати учасникам АТО в мирному житті є чимало і самотужки справитися з ними дуже складно. У людей, які протягом тривалого часу були відірвані від звичайного життя, виникають нові питання та потреби. В першу чергу це, звичайно, психологічна реабілітація, а згодом і необхідність знайти роботу, забезпечити себе фінансово.

        Влітку 2020 року повернувся з війни до свого рідного селища Велика Михайлівка Скарженюк Андрій. Навіть маючи професійний досвід, інколи раптові ситуації просто ставить у глухий кут. Тому за допомогою у працевлаштуванні  Андрій звернувся до Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.  Тут юнакові надали всі послуги для успішного працевлаштування: інформували, консультували, запрошували на різноманітні заходи для учасників АТО тощо.

       Особливістю роботи з вказаною категорією безробітних є індивідуальний підхід до кожного з урахуванням не тільки професійного досвіду, освіти, а й психологічного стану та готовністю до сприйняття інформації. Коли в жовтні місяці 2020 року до районної філії надійшла вакансія комплектувальника виробів, напівфабрикатів та матеріалів від спільного підприємства «Вітмарк-Україна», безробітний був запрошений на особисту співбесіду з роботодавцем,  і вже   4 листопада офіційно приступв до роботи.

       Тепер у Андрія з'явилась надія та впевненість, а разом з цим - соціальний захист та фінансова стабільність.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень