ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ!

Дата: 27.10.2020 15:28

Фото без описуВідповідно до підпункту 5 пункту 14 постанови КМУ від 21.10.1995 №848 Положення «Про порядок призначення житлових субсидій».

Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо: наявність просроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума, якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів ( 340 грн).

Для отримання житлової субсидії громадяни, які мають заборгованість понад 3 місяці у сумі 340 грн. та більше, повинні терміново розрахуватись з надавачами послуг.

Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено на наступний період за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися згідно підпункту 2 пункту 7 цього Положення. Таким чином, найбільш вразливі категорії населення забезпечуються державною підтримкою.