Увага, карантин!

Дата: 13.10.2020 10:52

Фото без описуЕпідемічна ситуація з COVID-19 в області залишається нестійкою. Станом на 02.10.2020 лабораторно підтверджено 15012 випадків захворювання. Інтенсивний показник захворюваності складає 633,6. тобто на кожні 100 тис. населення хворіє 634 особи.

Щоденно в середньому реєструється до 250 випадків COVID-19 і тенденція до зростання захворюваності зберігається. Захворюваність реєструється практично у всіх сферах життєдіяльності.

Не виключення і наша громада, виявляються нові випадки захворюваності, на теперішній час в Великоплосківській громаді 20 інфікованих також 8 очікують результат.

Основні методи захисту і зменшення захворюваності:

• Перебування в місцях скупчення людей в захисних масках в тому числі виготовлених самостійно.
  • Дотримання соціальної дистанції 1,5м між фізичними особами та 1 особа на 5кв. метрів.
  • Використовування антисептичних засобів.
  • Дотримання правил гігієни.

Виконуючи ці прості речі ми захищаємо себе та своїх близьких.