Майбутні олімпійці

Дата: 23.09.2020 16:53

До проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні початкової школи Великоплосківського ОЗО. Вони взяли участь у конкурсі аплікації на спортивну тематику «Я – майбутній олімпієць».Учні демонстрували своє вміння робити аплікації своїми руками та фантазувати.

В класах проведено Олімпійські уроки, перегляд мутфільмів на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

Пройшли змагання з футболу, шашок, кросу між учнями класів. Спортивні змагання ще тривають.

Бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!