Відомості про спеціальні рахунки територіальної виборчої комісії для внесення грошової заставки

Дата: 09.09.2020 09:43

Відповідно до статті 225 Кодексу організація партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати, кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, а також особа, яка висувається кандидатом у депутати в багатомандатному виборчому окрузі або на посаду сільського, селищного, міського голови шляхом самовисування, вносить одним платежем у безготівковій формі на спеціальний рахунок відповідної територіальної виборчої комісії грошову заставу у розмірі, встановленому для кожного виду виборів окремо.

Центральна виборча комісія в порядку, визначеному Кодексом, визначає розмір грошової застави з відповідних виборів, оприлюднює його на своєму офіційному вебсайті та інформує про це відповідні територіальні виборчі комісії.